BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Usuwanie zmarszczek wypełniaczami w Warszawie

W miarę upływu czasu, na naszej skórze pojawiają się zmarszczki i fałdy. Nie dodają nam one urody, ale na szczęście medycyna estetyczna zna sposoby na pozbycie się ich. Najbardziej skutecznym sposobem jest wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Właściwości kwasu hialuronowego:

Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w organizmie człowieka. Jego podstawowa funkcja to zdolność wiązania wody i utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia tkanek. Niestety, z upływem lat i pod wpływem ekspozycji na słońce, zawartość kwasu hialuronowego w skórze maleje, co wpływa na zmniejszenie poziomu jej nawilżenia. Włókna kolagenowe tracą elastyczność, ich liczba ulega zmniejszeniu. W efekcie skóra traci sprężystość i pojawiają się zmarszczki. Można im jednak przeciwdziałać. 

Dla kogo jest przeznaczony zabieg wypełniania zmarszczek?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, u których widoczne są fałdy lub zmarszczki. Najczęściej są to osoby po 30 r.ż., ale zdarzają się również osoby młodsze.

Rodzaje zabiegów z kwasem hialuronowym:

 • likwidowanie zmarszczek na czole i skroniach
 • wygładzanie fałdów nosowo wargowych
 • likwidacja zmarszczek w okolicach oczu
 • powiększenie ust i podkreślenia ich konturów
 • wolumetria, czyli modelowanie owalu twarzy 

Jaki jest przebieg zabiegu?

Każdy zabieg podania kwasu hialuronowego poprzedzony jest konsultacją lekarską. Zabieg jest z reguły bezbolesny, ponieważ lekarz stosuje miejscowe znieczulenie lub stosuje preparaty kwasu hialuronowego z dodatkiem lidokainy, środka miejscowo znieczulającego.

Preparat podawany jest cienkimi igłami lub specjalnymi kaniulami których końcówka jest zaokrąglona i nie uszkadza tkanek. Po wstrzyknięciu preparatu pod skórę wypełnia on i wygładza istniejące zmarszczki. Efekt jest widoczny praktycznie tuż po zabiegu. W większości przypadków można też od razu wrócić do codziennych obowiązków.

Jaki jest efekt zabiegu?

Efekt zabiegu jest natychmiastowy, wypełnione zmarszczki znikają lub stają się znacznie mniej widoczne. Trwałość efektu to sprawa indywidualna i zależy między innymi od wieku osoby, od typu skóry, czy stylu życia. Zabieg warto powtarzać po upływie sześciu do dwunastu miesięcy dla podtrzymania pożądanego efektu.

Kiedy nie należy używać wypełniaczy?

Zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie należy wykonywać w przypadku:

 • ciąży
 • karmienia piersią
 • choroby nowotworowej
 • chorób autoimmunologicznych
 • stanów zapalnych skóry
 • uczulenia na kwas hialuronowy
 • skłonności do występowania blizn

Bezpieczeństwo zabiegu:

Kwas hialuronowy jest bezpieczny dla człowieka i od dawna używany w medycynie. To substancja naturalnie występująca w skórze. Poza efektem estetycznym, poprawia uwodnienie skóry, stymuluje komórki skóry do produkcji białek, co ma znaczenie w jej regeneracji. Bezpieczeństwo zabiegu jest w dużej mierze związane z dobraniem odpowiedniego preparatu i zastosowaniu odpowiedniej techniki.

 

Tagi: Botoks Warszawa, usuwanie zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy warszawa, botox warszawa

CENY

W zależności od użytego preparatu kwasu hialuronowego

750 - 1150

PLN

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.