BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Sculptra – naturalny i długotrwały efekt odmłodzenia skóry

Sculptra to idealny zabieg polegający na wykorzystaniu naturalnych mechanizmów organizmu w celu uzyskania naturalnego i długotrwałego efektu. Jest to najskuteczniejszy, znany od lat w medycynie estetycznej preparat,  stymulujący produkcję kolagenu. Jego główny składnik kwas L-polimlekowy widocznie poprawia jakość skóry i uzupełnia utraconą objętość twarzy. 

Dla kogo jest zabieg?

Sculptra ma podwójne zastosowanie: profilaktyczne i odmładzające. Profilaktyczne u osób z cienką i pergaminową skórą, aby poprawić jej kondycję i pogrubić. Liftingujące, tam gdzie pojawiły się efekty starzenia się: problem wiotkiej i obwisłej skóry, ubytki objętości czy zanik tkanki tłuszczowej, która do tej pory służyła za rusztowanie. 

Jak działa Sculptra?

Zadaniem Sculptry  jest stopniowe pobudzenie i wzmocnienie mechanizmów regeneracyjnych w skórze. Stymuluje produkcję kolagenu  odpowiedzialnego za elastyczność i jędrność skóry. Efekt to poprawa struktury i gęstości skóry oraz naturalny lifting, czyli uniesienie opadających partii twarzy. To idealna metoda dla pacjentów ceniących dyskrecję, ponieważ zmiany narastają stopniowo i w sposób całkowicie naturalny.

Wskazania do zabiegu:

- cienka i wiotka skóra twarzy

- zapadnięte, zwiotczałe policzki

- głębokie fałdy nosowo-wargowe

- fałdy marionetki ( pionowe zmarszczki biegnące od kącików ust do dołu)

- nieregularny owal tzw. ”chomiki”

Efekty zabiegu:

- ujędrnienie i wypełnienie okolic kości jarzmowej i skroni

- spłycenie fałdów i zmarszczek

- zwiększenie napięcia i gęstości skóry

- modelowanie konturów twarzy

- wyraźny efekt odmłodzenia

- naturalny lifting, czyli naprężenie i uniesienie opadających partii skóry

Preparat Sculptra pobudza skórę, by odżyła na nowo- produkując kolagen, a tym samym odzyskując utraconą podporę. Dzięki temu gwarantuje wyraźną i długotrwałą poprawę wyglądu.

Jak długo utrzymają się efekty?

Zwykle do osiągnięcia pełnego efektu potrzeba 2-3 zabiegów, a pierwsze rezultaty pojawiają się po około 6 tygodniach.  Trwałość rezultatów jest kwestią indywidualną, zależną od stopnia zaawansowania procesu starzenia, predyspozycji genetycznych i trybu życia. W wielu przypadkach dobre efekty utrzymują się nawet do 2 lat.

Czy zabieg wymaga znieczulenia?

Jak najbardziej. W trakcie wykonuje się kilka bądź kilkanaście ukłuć, a dodatkowo po zabiegu przeprowadzany jest masaż, którego komfort zwiększa wcześniejsze znieczulenie.

Zabieg:

Kwalifikacja do zabiegu przeprowadzana jest podczas wizyty konsultacyjnej, gdzie lekarz ustala plan terapii. Sam zabieg trwa około 30 minut i polega na podskórnej aplikacji preparatu we właściwe partie twarzy. Na koniec wykonuje masaż, mający na celu równomierne rozprowadzenie preparatu.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu należy regularnie masować twarz. Lekarz indywidualnie wskaże miejsca masażu i określi jego częstotliwość. Przez kilka dni po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce i inne źródła promieniowania UV, całościowej krioterapii oraz nie należy korzystać z sauny.

Przeciwwskazania do zabiegu:

- choroby autoimmunologiczne

- ciąża i okres karmienia

- skłonność do powstawania blizn przerostowych, keloidów

- aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne na twarzy

- niewyrównana cukrzyca

- choroby nowotworowe

 

CENY

1 ampułka                                                    

1450

PLN© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.