BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Rewitalizacja skóry

Młodość i piękno niezmiennie kojarzy nam się z gładką, przyjemną w dotyku, nawilżoną, napiętą i sprężystą skórą. Niestety to właśnie na skórze najwcześniej widoczne są oznaki starzenia. Najbardziej nowoczesnym sposobem rewitalizacji skóry jest zabieg Skinboosters.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Skinboosters?

Zabieg Skinboosters przeznaczony jest dla osób, które pragną poprawić jędrność skóry i przywrócić jej młodszy wygląd. Polecany jest szczególnie kobietom, których skóra jest nadmiernie wysuszona poprzez działanie promieni słonecznych, czy długie przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Na czym polegają zabiegi Skinboosters?

Skinboosters to innowacyjne zabiegi służące do głębokiego nawilżania i rewitalizacji skóry. Polegają na śródskórnym podaniu stabilizowanego kwasu hialuronowego. Utrzymują właściwy poziom nawodnienia skóry, dzięki czemu jest ona elastyczna i napięta, wygląda świeżo i naturalnie.

Jak długo trwa zabieg Skinboosters?

Zabieg Skinboosterss jest prawie bezbolesny  i trwa około 15-20 minut.

Jak wygląda protokół zabiegów Skinboosters?

Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zaleca się stosowanie Skinboosters w serii co najmniej 3 zabiegów wykonywanych w odstępach 3-4 tygodniowych. Aby uzyskać trwały efekt, cykl zabiegów należy powtarzać co 4-6 miesięcy. Zgodnie z zaleceniami firmy, powtarza się pojedynczy zabieg co pół roku.

Co dają zabiegi Skinboosters?

Zabiegi Skinboosters nawilżają skórę i odbudowują jej strukturę. Dodatkowo, przywracają jej jędrność i elastyczność, sprawiając, że drobne zmarszczki znikają, a skóra staje się gładka, jaśniejsza i pełna blasku.

W jakich okolicach można wykonywać zabiegi Skinboosters?

Zabiegi Skinboosters można stosować do rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie w obszarach mających opinię "trudnych do poprawy":

 • wrażliwa skóra wokół oczu
 • delikatne okolice ust i czerwieni wargowej
 • cienka skóra szyi
 • wrażliwa skóra dekoltu
 • grzbiety rąk
 • wiotka skóra brzucha
 • wewnętrzna strona ud
 • wiotka skóra ramion

Jakie są zalety zabiegu Skinboosters?

Rewitalizacja skóry przy zastosowaniu zabiegu Skinboosters daje bardzo naturalne i równomierne efekty. Skóra jest nawilżona, elastyczna i napięta, odzyskuje blask, wygląda młodo i zdrowo. Znikają drobne zmarszczki. 

Jakie są przeciwskazania do zabiegów Skinboosters?

Zabiegom Skinboosters nie powinny poddawać się osoby, które:

 • są uczulone na kwas hialuronowy
 • mają choroby autoimmunologiczne
 • mają niewyrównaną cukrzycę
 • mają tendencję do powstawania bliznowców
 • mają aktywne zakażenie okolicy zabiegu
 • mają zaburzenia krzepliwości krwi
 • są w ciąży
 • karmią piersią

 

CENY

Zabieg z użyciem 1 ml stabilizowanego kwasu hialuronowego

500 - 700

PLN 
© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.