BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Powiększanie ust w Warszawie

Usta są elementem naszej twarzy, na który wszyscy zwracają uwagę - zwłaszcza podczas rozmowy. Jędrne, pełne i proporcjonalne podkreślają atrakcyjność rozmówcy. Zabieg powiększania ust polecany jest osobom,  które dostrzegają problem zbyt małych warg lub są niezadowolone z ich kształtu.

Na czym polega zabieg powiększania ust?

Powiększanie i modelowanie ust polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego (naturalnego wypełniacza produkowanego przez nasz organizm) bardzo cienką igłą lub kaniulą w okolice czerwieni wargowej. Pozwala to na uzyskanie adekwatnego do oczekiwań efektu wypełnienia i podkreślenia kształtu warg. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, aby był on maksymalnie komfortowy dla pacjenta. Cała procedura trwa około godziny.

Jaki jest efekt zabiegu powiększającego usta?

Efekty zabiegu są widoczne natychmiast i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Przy jego pomocy można nie tylko powiększać usta, ale również je modelować, unosić kąciki czy uzyskać efekt nawilżenia.

Czy zabieg powiększania ust jest bezpieczny?

Powiększanie ust to zabieg bezpieczny i bezbolesny. Wargi to bardzo delikatna okolica - nic więc dziwnego, że możemy spodziewać się po jego wykonaniu lekkiego obrzęku. Czasem może pojawić się niewielki siniak. Objawy te ustępują po kilku dniach.

Jak należy się przygotować do zabiegu powiększania ust?

W ciągu tygodnia poprzedzającego zabieg nie można zażywać aspiryny i  leków które ją zawierają oraz innych leków zmniejszających krzepliwość krwi. Osoby z nawracającą opryszczką powinny 2 dni wcześniej rozpocząć przyjmowanie acyklowiru w dawce profilaktycznej.

 

 

CENY

W zależności od ilości i rodzaju użytego preparatu

600 - 1150

PLN

 

 

Tagi: powiększanie ust warszawawygładzanie zmarszczek Warszawabotox Warszawabotoks warszawabotoksowi w warszawiewarszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxembotox!

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.