BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Odmładzanie okolicy oka

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka i delikatna, dlatego właśnie tam najszybciej pojawiają się zmiany będące wynikiem starzenia. Aby zatrzymać ten proces, warto odpowiednio wcześnie wprowadzić dobrze dobrane zabiegi medyczne.

Dla kogo jest przeznaczony odmładzania okolicy oka?

Dla wszystkich osób z bogatą mimiką twarzy oraz tych, które zauważyły utrwalone zmarszczki mimiczne- tzw. kurze łapki, pionowe zmarszczki pomiędzy brwiami oraz poziome zmarszczki na czole. Również w przypadku, gdy skóra pod oczami staje się mniej sprężysta, pojawiają się zmarszczki i wymaga odpowiedniego nawilżenia kwasem hialuronowym. Częstym problemem są również zagłębienia w okolicy oczodołu, zwane „dołami pod oczami”, które nadają twarzy smutny i zmęczony wygląd.

Na czym polega zabieg z użyciem botoksu?

Jeśli zabieg ma na celu wygładzić zmarszczki mimiczne – stosuje się toksynę botulinową, której podanie służy relaksacji mięśni. Procedura jest szybka prawie bezbolesna - polega na kilku ukłuciach cieniutką igłą, porównywalnych do ugryzienia owada. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji,  i bezpośrednio po nim, można wrócić do codziennej aktywności.

Efekty podania toksyny botulinowej:

 • wygładzenie zmarszczek mimicznych
 • zrelaksowany i naturalny wygląd
 • zapobieganie powstawaniu nowych zmarszczek albo pogłębieniu już istniejących
 • skóra odpoczywa od ciągłego zagniatania

 

Efekt narasta z czasem i pierwsze rezultaty będą widoczne po 2-3 dniach od zabiegu. Pełny wynik działania preparatu ( zrelaksowanie mięśni) jest widoczny pomiędzy 10 a 14 dniem i utrzymuje się około 4-6 miesięcy.  Jest to też okres, po którym można się umawiać na kolejną sesję.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres karmienia
 • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego 
 • choroba nowotworowa
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym (w aktywnym okresie choroby), 
 • stany zapalne lub infekcje skóry w miejscu podania preparatu
 • poważne zaburzenia krzepnięcia krwi

 

Na czym polega zabieg z użyciem kwasu hialuronowego?

W przypadku regeneracji i odbudowy powieki dolnej wykonuje się zabieg z użyciem Redensity II, czyli sieciowanego kwasu hialuronowego. Procedura polega na głębokim podaniu preparatu, często przy użyciu mikrokaniuli - czyli tępo zakończonej igły, której końcówka nie uszkadza tkanek. Zabieg trwa około 40 minut, jest komfortowy dla pacjenta i bezpośrednio po nim, można wrócić do codziennej aktywności. Ważne, aby do końca dnia zrezygnować z nadmiernego wysiłku fizycznego oraz basenu czy solarium.

Efekty podania kwasu hialuronowego:

 • nawilżenie i ujędrnienie skóry
 • zniwelowanie wiotkości
 • redukcja „dołów pod oczami”
 • efekt wypoczętej i odmłodzonej twarzy

Rezultat podania preparatu jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymuje się w zależności od wieku, indywidualnych predyspozycji oraz stylu życia około 12 miesięcy. W przypadku braku oczekiwanego efektu zabiegu, dodatkową ilość preparatu można podać już po miesiącu. 

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres karmienia
 • choroba nowotworowa
 • choroba autoimmunologiczna
 • stany zapalne skóry

 

CENY

Redensity I

Redensity II

Nić First Lift 

Nić First Screw

 

600

1000

100

150

 

PLN

PLN

PLN

PLN

 © 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.