BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Leczenie nadpotliwości

Mimo iż pocenie jest prawidłowym procesem organizmu, nadmierne pocenie może być niezmiernie kłopotliwe. Z problemem tym wiąże się poczucie wstydu, zażenowania, co prowadzi w efekcie do ograniczeń w kontaktach z innymi ludźmi. Osoby cierpiące na nadpotliwość wiedzą jak dolegliwość ta jest uciążliwa w codziennym życiu, zwłaszcza, że często towarzyszy jej nieprzyjemny zapach, powstający w wyniku rozkładu potu przez bakterie. Umycie skóry i użycie dezodorantu tylko na chwilę usuwa problem.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg leczenia nadpotliwości?

Dla wszystkich osób, które odczuwają dyskomfort z powodu nadmiernego pocenia się, nie dającego się opanować zwykłymi metodami np. codziennym stosowaniem antyperspirantów.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na podaniu botoksu w okolice silnie pocące się. Sam zabieg trwa kilka-kilkanaście minut i można po nim od razu wrócić do codziennych zajęć. Efekt pojawia się po kilku-kilkunastu dniach.

Przed zabiegiem lekarz znieczula miejscowo skórę przy pomocy specjalnego kremu w celu poprawienia komfortu pacjenta. Po wstrzyknięciu do skóry botoksu dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły potowe. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu. 

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Blokada zakończeń nerwowych utrzymuje się przez około 6 miesięcy. To oznacza, że efekt leczenia utrzymuje się przez kilka miesięcy, ale w końcu zanika i zabieg należy powtórzyć.

 

CENY

250 jednostek Sp. 

1400

PLN

500 jednostek Sp. 

2000

PLN
© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.