BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Nasz zespół

Dr Aleksandra Szczepańska

Dr Aleksandra Szczepańska

Specjalista dermatolog. Ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu pełnego zakresu zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, peelingów i laseroterapii. Swoją wiedzę i umiejętności ciągle pogłębia uczestnicząc w licznych kongresach zagranicznych i szkoleniach krajowych. Pozwala jej to na stosowanie w swojej praktyce najnowszych światowych procedur z zakresu medycyny estetycznej.

  
Dr Ewa Trzepizur-Dżoga

Dr Ewa Trzepizur-Dżoga

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntyAging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Ma szeroką wiedzę na temat Medycyny Estetycznej zdobytą w uznanych ośrodkach szkoleniowych w kraju i za granicą (dr Luigi Mazzi - Werona, dr Nikola Zerbinati - Mediolan, dr George V. Oskarbski - Rzym, dr Philippe Kestemont i dr Benjamin Ascher - Nicea). Od wielu lat pomaga pacjentom skutecznie stosując zabiegi pozwalające uwidocznić ich naturalne piękno.

  
Magdalena Pinowska

Dr Konrad Januszek

Specjalista Chirurgii Plastycznej i Ogólnej z ponad 20 letnim doświadczeniem które zdobył między innymi na Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA w Warszawie, Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się również zabiegami z zakresu Medycyny Estetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem przeszczepów tkanki tłuszczowej. Aktualnie praktykuje również w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyta.

 

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.