BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Kwas hialuronowy - złoty standard w medycynie estetycznej

Od strony chemicznej – to wielocukier, naturalnie występujący w ludzkim organizmie. Ponad połowa kwasu hialuronowego zlokalizowana jest w skórze. Jego nieoceniona zaleta to higroskopijność czyli zdolność wiązania wody. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże około 250 cząsteczek wody. W oczywisty sposób odpowiada za stopień nawilżenia skóry. Z wiekiem niestety jego ilość maleje i jest to jedną z przyczyn starzenia się. 

W medycynie estetycznej stosowana jest jego forma po biotechnologicznej zmianie, czyli wypełniacz (kwas hialuronowy w ampułkostrzykawce). Zmiana wpływa na żywotność żelu, który dzięki niej może utrzymywać się w skórze rok lub dłużej. Jego wynalezienie to prawdziwy kamień milowy. Jest niezastąpiony w likwidacji zmarszczek, bruzd, ubytków czy modelowaniu ust bądź policzków. Bezpieczny, nieuczulający, a w razie konieczności możliwy do usunięcia zapracował na miano złotego standardu. 

Wykorzystywany jest do:

- usuwania bruzd i zmarszczek 

- modelowania twarzy, nosa, ust i linii żuchwy

- powiększania i nawilżania ust

- podniesienia linii brwi 

- uzupełniania ubytków podściółki tłuszczowej w tzw. dolinie łez pod oczami

- wypełniania bruzd nosowo-wargowych i „linii marionetki” biegnących w dół od kącików ust. 

- rewitalizacja skóry twarzy,  szyi, dekoltu i dłoni

 

 

 

Tagi: wygładzanie zmarszczek Warszawabotox Warszawausuwanie zmarszczek warszawabotoks warszawabotoksowi w warszawiewarszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxembotox!wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczamiwygładzanie zmarszczek mimicznychlikwidacja zmarszczek warszawakwas hialuronowy

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.