BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Botoks to nadal numer 1

Jest to preparat najbardziej kojarzący się z medycyną estetyczną i najczęściej stosowany. Odkryty dla medycyny estetycznej w 1987 w Polsce stosowany jest od około 1996 roku. Pierwszym powszechnie stosowanym preparatem z toksyną botulinową był Botox®- od niego wzięła się też dziś stosowana popularna nazwa botoks – nawet wtedy, gdy do zabiegu z wykorzystuje się preparat z botuliną innego producenta. 

O popularności botoksu przesądziły: jego skuteczność, szybki efekt zabiegu, bezpieczeństwo, łatwość wykonywania procedury i bezbolesność. To najlepsza i najskuteczniejsza terapia odmładzająca. Po jego podaniu twarz łagodnieje, wygląda jak po długim urlopie. Skóra odpoczywa, powstające załamania się spłycają, a przy systematycznym stosowaniu zanikają. 

Wykorzystywany jest do:

- redukcji ‘lwiej zmarszczki’ czyli poziomej zmarszczki między brwiami

- redukcji zmarszczek poziomych czoła

- redukcji ‘kurzych łapek’ czyli promienistych zmarszczek wokół oczu 

- redukcji zmarszczek pod oczami

- otworzenia oka, poprzez podniesienie górnej powieki

- podniesienia brwi

- spłycenia ‘zmarszczek palacza’ czyli zmarszczek wokół ust

- uniesienia opadających kącików

- niwelowania uśmiechu dziąsłowego

- relaksacji mięśnia bródkowego

- likwidacji bruksizmu czyli nadmiernego zaciskania zębów

 

 

 

 

Tagi: wygładzanie zmarszczek Warszawabotox Warszawausuwanie zmarszczek warszawabotoks warszawabotoksowi w warszawiewarszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxembotox!wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczamiwygładzanie zmarszczek mimicznychlikwidacja zmarszczek warszawakwas hialuronowy

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.