BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 
  • Home
  • Aktualności
  • Konferencja z udziałem ogólnoświatowej sławy dr. Mauricio de Maio, chirurga plastyka

Konferencja z udziałem ogólnoświatowej sławy dr. Mauricio de Maio, chirurga plastyka

W dniu 28 czerwca 2015 r w Warszawie miała miejsce konferencja, której nadzwyczajnym gościem był guru dermatologii estetycznej dr Mauricio de Maio z Brazylii. Specjalista o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, autor wielu naukowych publikacji, właściciel Kliniki Chirurgii Plastycznej w Sao Paulo. 

Od ponad 20 lat wykorzystuje w swojej pracy kwas hialuronowy i  toksynę botulinową. Na spotkaniu podzielił się swoimi obserwacjami, co do technik zabiegów, jak również podejścia do postrzegania pacjenta. Szczególnie ważna jest doskonała znajomość anatomii, jak również stosowanych produktów i spodziewanych efektów. Lekarz powinien wiedzieć jakie rezultaty przyniesie terapia i jakie rozwiązania estetyczne są właściwe dla każdego pacjenta. Jego podejście to holistyczne leczenia całej twarzy, a nie tylko jednego obszaru. Jest to gwarancją subtelnego, naturalnego rezultatu.

Podczas Konferencji dr Mauricio de Maio zaprezentował praktyczny zestaw strategii  wykonywania zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Juvederm.  Celem zabiegu jest uzyskanie lub odbudowanie naturalnej ekspresji twarzy u pacjentów. Opracowany przez dr de Maio  prosty i skuteczny przewodnik służy podpowiedzią do uzyskania optymalnych wyników dzięki personalizacji planu leczenia twarzy.

Wiedza na najwyższym poziomie, doskonała technika oraz zaangażowanie, kolejny raz pokazały, że mistrz jest tylko jeden. Brawo doktorze de Maio!

 

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.