BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 
  • Home
  • Aktualności
  • Anatomia głowy i szyi. Kurs z wykorzystaniem anatomicznych preparatów nieutrwalonych.

Anatomia głowy i szyi. Kurs z wykorzystaniem anatomicznych preparatów nieutrwalonych.

Dnia 15.11. 2015 w Warszawie odbył się kurs ”Anatomia głowy i szyi dla lekarzy medycyny estetycznej”. Jego wyjątkowość polegała na wykorzystaniu materiału biologicznego, tzw. fresh frozen. Preparaty mrożone są bezpośrednio po pobraniu a rozmrażane bezpośrednio przed kursem, dzięki czemu wszystkie tkanki zachowują właściwości żywego organizmu.

Podczas kursu uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję do odświeżenia i zweryfikowania wiedzy zdobytej w trakcie pierwszych lat studiów medycznych. Obserwując unikalny pokaz anatomii prowadzony przez prof. Bogdana Ciszka oraz dra Michała Szałwińskiego, porównano informacje zawarte w podręcznikach i atlasach anatomii z obrazem poszczególnych struktur anatomicznych głowy i szyi, odsłanianych krok po kroku w trakcie dysekcji.

Przyjrzeliśmy się z bliska naczyniom, nerwom, mięśniom, powięziom, oceniliśmy realne zagrożenia wynikające z nieumiejętnego wykonywania procedur medycznych. Takie kompendium wiedzy niezbędne jest dla każdego lekarza wykonującego na co dzień zabiegi w obrębie głowy i szyi. Wiedza, choć akademicka warta jest systematycznego odświeżania. 

 

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.