BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

XV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Jubileuszowy XV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging odbył się w dniach 2-4 października tradycyjnie już w hotelu Hilton w Warszawie. W konferencji udział wzięło około 800 uczestników z Polski i ze świata, a imprezie towarzyszyła wystawa ponad 75 firm z branży beauty. 

Nowością były bardzo atrakcyjne dla uczestników kongresu spotkania z ekspertami. Specjalista w danej dziedzinie (botoks, filery, ginekologia estetyczna, lasery) przedstawił krótki, kilkuminutowy wstęp, po którym uczestnicy mogli pytać prowadzącego seminarium o szczegóły wykonywania zabiegów. Pozwala to na doskonałą wymianę doświadczeń z ekspertami z całego świata.

Kolejnym elementem urozmaicającym formułę kongresu były sesje, w których eksperci na żywo, na sali wykładowej opowiadali co zrobiliby w określonym przypadku. Na podstawie fotografii lub modelki wykładowcy dzielili swoimi pomysłami oraz uzasadniali swoje propozycje zabiegowe. 

Oczywiście nie zabrakło praktycznych warsztatów, których ponad 30 zaproponował organizator. Takie zajęcia zawsze mają charakter edukacyjny i są na nich elementy godne wprowadzenia we własnej praktyce.

Zgromadzone firmy przedstawiały nowości w medycynie estetycznej, jako iż branża ta stale silnie się rozwija. Oczywiście przed wprowadzeniem nowych  rozwiązań należy poczekać i wnikliwie obserwować jakie efekty przyniesie. Nowości, jak powiedział Doktor Andrzej Ignaciuk, prezes PTMEiAA, są dobre w kinie i księgarni, a nie w medycynie.

To jedna z największych konferencja medycyny estetycznej w Europie na której warto, a nawet trzeba być!

 

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.