BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Nici Silhouette Soft - lifting i biostymulacja

Biowchłanialne, certyfikowane, produkowane w USA nici Silhouette Soft służą do liftingu i biostymulacji skóry twarzy i szyi. Zapewniają to dzięki specjalnemu rozmieszczeniu stożków, które ułożone w dwóch kierunkach, pozwalają na napięcie skóry oraz stabilność produktu w tkance. Wykonane z kwasu polimlekowego gwarantują efekt biostymulacji - stopniowy efekt wypełnienia i zagęszczenia skóry. 

Dla kogo jest przeznaczony zabieg? 

Dla osób po 30 roku życia celem rewitalizacji i odbudowy zniszczonej skóry lub utrzymania jej w dobrej kondycji  na dłużej - spowalniając proces starzenia. Zbyt duża wiotkość czy opadanie tkanek może być przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Jak działają nici Silhouette Soft? 

Jeden zabieg gwarantuje podwójne działania:

• liftingu - zapewnia kompresja tkanki i mechaniczne naciągnięcie skóry

• biostymulacji - stymulacja fibroblastów zwiększa produkcję nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staję się bardziej napięta i grubsza, a ubytki wolumetryczne uzupełnione 

Pierwsze efekty w postaci napiętej skóry widać już po zabiegu. Po około 14. dniach po zabiegu rozpoczyna się proces produkcji kolagenu i trwa, aż do całkowitego rozpuszczenia nici – około 9 miesięcy. W tym czasie nowo powstałe włókna oplatają się wokół podanej nici, przekładając się na poprawę gęstości i jędrności skóry. Ostatecznie nić się wchłania, ale pozostaje własny kolagen.

Wskazania do zabiegu:

• opadające powieki

• utrata jędrności skóry

• utrata objętości policzków

• zaburzenia w owalu twarzy

• wiotkość skóry szyi

Czy zabieg wymaga znieczulenia?

Zabieg jest małoinwazyjny - w trakcie wykonuje się kilka ukłuć - ale osobom szczególnie wrażliwym zalecane jest wcześniejsze 30 minutowe znieczulenie.

Jak wygląda twarz bezpośrednio po zabiegu?

Sama procedura implantacji nici w skórze nie wymaga nacięć i nie pozostawia blizn.  Już następnego dnia można wrócić do swoich obowiązków. Możliwy jest odczuwalny dyskomfort mimiczny jeszcze przez dwa tygodnie po wprowadzeniu nici. W niektórych przypadkach po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienia, opuchlizna lub zasinienie - objawy te powinny minąć w ciągu kilku dni.

 Zalecenia przed  zabiegiem:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, podczas której lekarz omawia szczegółowo zasadę działania i przebieg zabiegu. 

Zalecenia po zabiegu:

Przez 7 dni należy ograniczyć nadmierną mimiki twarzy, intensywne zabiegi i masaże twarzy oraz spanie na boku.  Warto zrezygnować też z wizyty w saunie czy na basenie. 

Przeciwwskazania do zabiegu:

• ciąża

• zbyt duża ilość opadającej skóry

• choroba nowotworowa

• otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry

• zaburzenia krzepliwości krwi

• terapia przeciwzakrzepowa

 

Cena:

2 Nici Silhouette Soft - 2000 pln

 

 

 

Tagi: usuwanie zmarszczek Warszawabotox Warszawawygładzanie zmarszczek warszawabotoks warszawabotoksowi w warszawiewarszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxembotox!wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczamiwygładzanie zmarszczek mimicznychlikwidacja zmarszczek warszawakwas hialuronowy

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.