BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

PQ-AGE wyjątkowy peeling do stosowania również latem!

Tak, to prawda. PQ-AGE to peeling, który może być bezpiecznie stosowany o każdej porze roku - w tym również w lecie. Dodatkowo  jego unikalność to odpowiednia formuła  zapewniająca  głęboką regenerację i stymulację, bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. Mimo, iż zawiera kwas trójchlorooctowy w wysokim stężeniu 34%, nie podrażnia i nie powoduje złuszczania. Efekt po zabiegu jest natychmiastowy – skóra jest rozjaśniona, napięta i gładka. Główne wskazania to przebarwienia, rozstępy, drobne blizny, ale doskonale się sprawdza w odświeżeniu i odmłodzeniu skóry.

Zabieg dedykowany jest do każdego rodzaju skóry, nawet tej bardzo suchej i wrażliwej. Procedura jest przyjemna i bezbolesna dla pacjenta. Może być wykonana jednorazowo – celem doraźnej poprawy napięcia i kolorytu skóry, ale dla pełnego, długotrwałego efektu zaleca się serię 4-5 zabiegów w odstępnie około 10 dni.

Głównymi składnikami peelingu są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu: kwas trójchlorooctowy 34% (TCA), kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10.

Przeciwwskazania to: podrażniona skóra, zapalenie skóry, uczulenie na którykolwiek ze składników, ciąża i karmienie piersią, opryszczka pospolita w fazie aktywnej.

 

 

Tagi: usuwanie zmarszczek Warszawabotox Warszawawygładzanie zmarszczek warszawabotoks warszawabotoksowi w warszawiewarszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxembotox!wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczamiwygładzanie zmarszczek mimicznychlikwidacja zmarszczek warszawakwas hialuronowy

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.