BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Konferencja "Rewitalizacja dolnej części twarzy"

W dniach 17-18 wrześnie odbyła się konferencja -„Rewitalizacja dolnej części twarzy – praktyczne zastosowanie MD Codes™”, w której udział wzięła dr Aleksandra Szczepańska. Tegoroczne spotkanie dotyczyło leczenia dolnej części twarzy (poprawy objętości, rewitalizacji ust i ich okolic, korekcji brody, poprawy konturu twarzy, poprawy owalu twarzy), właściwej oceny pacjenta i zastosowania innowacyjnego podejścia do leczenia. Opracowany przez dr Mauricio de Maio, światowej sławy eksperta medycyny estetycznej, prosty i praktyczny przewodnik pozwala na uzyskanie optymalnych efektów dzięki personalizacji planu leczenia twarzy. Konferencja prowadzona była przez najwyższej klasy specjalistów i koncentrowała się na zaawansowanej wiedzy naukowej i prezentowaniu technik iniekcji, dążąc do uzyskania jak najlepszych rezultatów klinicznych w terapii pacjentów. Program konferencji był różnorodny, przedstawiał informacje i nowości poparte dowodami naukowymi oraz doświadczeniem klinicznym prelegentów.

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.