BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Anatomy Masterclass in Aesthetic Medicine Galderma 2016

Anatomy Masterclass in Aesthetic Medicine Galderma 2016 to tytuł elitarnego szkolenia, w którym 20 wrześnie wzięła udział dr Aleksandra Szczepańska. Prowadzone przez doskonałego wykładowcę Royal College of London, chirurga plastyka dr Dalvi Humzah’a, odznaczało się wyjątkowo wysokim poziomem. Warsztaty z anatomii to niezwykle rzadka, lecz bardzo pożądana forma pogłębiania swojej wiedzy. Do tej pory właściwie w Polsce niedostępna – to firmie Galderma po raz pierwszy udało się zorganizować taki warsztat na lokalnym gruncie. Przeprowadzone dla wąskiej grupy specjalistów z Polski miały na celu udoskonalenie umiejętności pod okiem wybitnego eksperta. Znakomita znajomość anatomii, techniki zabiegów i preparatów pozwala na bezpieczne oraz skuteczne przeprowadzenie zabiegów. A tym samym najwyższą jakość przeprowadzanych terapii z użyciem kwasu hialuronowego. Zajęcia prowadzone przez dr Dalvi Humzah’a to wysoko wyspecjalizowane sesje, które stale otrzymują znakomitą opinię na temat przekazywanej tam wiedzy, przez dzielącego się wiedzą wykładowcy. Zapewniony był również odpowiedni czas na dyskusję, gdyż workshopy mają charakter interaktywnej, praktyczne sesji. Lekcja doskonała.

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.