BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 
  • Home
  • Aktualności
  • 13. Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Monte Carlo

13. Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Monte Carlo

13. Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Monte Carlo

W dniach 26-28 marca 2015 odbył się 13. Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Monte Carlo w Monaco, pod patronatem Księcia Monaco – Alberta II. 

W kongresie oraz imprezach towarzyszących uczestniczyło ponad 9 000 lekarzy ze 120 krajów – to największe tego typu wydarzenie w Europie. Główną ideą programu Kongresu było kompleksowe podejście w zapobieganiu starzenia, dzięki wykorzystaniu osiągnięć dermatologii i chirurgii, oraz osiągnięcie poprawy samopoczucia pacjenta dzięki medycynie anty-aging.

Komitet naukowy, jak co roku, przygotował wykłady i sesje interaktywne dotyczące wielu problemów, zapewniając doskonałą możliwość pogłębiania wiedzy. Zaproszeni eksperci  dzięki pokazom na żywo, dzielili się swym praktycznym doświadczeniem i wieloletnimi obserwacjami. Prezentowano najnowsze wyniki badań klinicznych, spostrzeżenia dotyczące stosowanych metod, jak również przedstawiano pojawiające się na rynku nowości. 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się sesja o powikłaniach po zabiegach estetycznych, których statystycznie jest coraz więcej. Zwracano uwagę na zachowanie odpowiedniego dystansu do nowości, ponieważ nie wszystkie są bezpieczne i skuteczne. Podkreślano potrzebę  ciągłego doszkalania się i nieocenioną wymianę doświadczeń z innymi lekarzami. Medycyna anty-aging jest dziedziną bardzo dynamicznie się rozwijającą - zmieniają się metody, techniki oraz procedury i aby zapewniać najwyższy poziom usług należy się przede wszystkim dokształcać. U najlepszych. Co też czynimy.

 

 

Tagi: wygładzanie zmarszczek Warszawabotox Warszawausuwanie zmarszczek warszawabotoks warszawabotoksowi w warszawiewarszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxembotox!wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczamiwygładzanie zmarszczek mimicznychlikwidacja zmarszczek warszawakwas hialuronowy

© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.