BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Radiesse

Kiedy stosuje się Radiesse?

Preparatu Radiesse używa się głównie w obrębie twarzy, kiedy chcemy uzyskać jednocześnie efekt uniesienia i zagęszczenia skóry oraz redukcji zmarszczek. Można go też stosować do odmładzania rąk oraz modelowania nosa.

Jak działa Radiesse?

Pierwsze efekty wypełniania pacjenci widzą od razu po zabieg. Przez kolejne miesiące uwidaczniają się efekty związane z produkcją nowych włókien kolagenowych. Preparat tworzy rusztowanie dla skóry, a ona sama zagęszcza się i wyraźnie wygładza.

Jak wygląda zabieg?

Radiesse jest wprowadzany do skóry za pomocą cienkiej igły. Do preparatu lekarz dodaje tuż przed zabiegiem środek znieczulający, przez co zabieg jest komfortowy i dobrze tolerowany przez pacjentów.

Jak należy postępować po zabiegu?

Możliwe objawy niepożądane po zabiegu to siniaki, niewielki obrzęk i zaczerwienienie w miejscach iniekcji . Nie przeszkadza to w powrocie do normalnych aktywności, można też zastosować makijaż. Przez okres 2 tygodni po zabiegu nie należy narażać się na działanie zbyt niskich ( poniżej 0 stopni) lub zbyt wysokich temperatur ( silne słońce, solarium). W późniejszym okresie wysoka temperatura i nagrzewanie skóry nie wpływa na działanie preparatu.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Radiesse to hydroksyapatyt wapnia. Jest preparatem bezpiecznym. Nie uczula, nie wywołuje stanu zapalnego. Jego główne składniki nie są ciałami obcymi dla organizmu. Pacjenci lubią ten zabieg z powodu bardzo naturalnych, ale widocznych efektów oraz wyraźnej poprawy jakości skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża i karmienie piersią
  • zmiany skórne typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka itp.)
  • przebyte choroby takie jak: choroby układu immunologicznego, choroby wywołane przez paciorkowce
  • immunoterapia
  • skłonności do nadmiernego powiększania się blizn

CENY

W zależności od ilości użytego preparatu

1000 - 1900

PLN
© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.