BOTOKS WARSZAWA: Usuwanie zmarszczek Warszawa, botox Warszawa, wygładzanie zmarszczek warszawa, botoks warszawa, botoksowi w warszawie, warszawskiego botoksu, botox warszawa ursynów, botox warszawa centrum, botoxem, botox!, wygładzanie zmarszczek na czole, wygładzanie zmarszczek pod oczami, wygładzanie zmarszczek mimicznych, likwidacja zmarszczek warszawa, kwas hialuronowy
 Google Plus 

Lipoliza iniekcyjna

Zadowolenie z własnego wyglądu pozytywnie wpływa na każdą dziedzinę naszego życia. Często pomimo pracy nad ciałem wygląd regularnej sylwetki zaburzają miejscowe otłuszczenia.

Lipoliza pozwala skorygować miejscowe otłuszczenia w okolicy:

  • bioder i brzucha
  • pod pośladkami
  • po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud oraz kolan
  • podbródka
  • ramion, klatki piersiowej, karku

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Zabieg polega na wstrzyknięciu w korygowane miejsca roztworu fosfatydylocholiny - substancji rozpuszczającej komórki tłuszczowe. Pozwala to na uzyskanie precyzyjnego efektu i zminimalizowanie objawów niepożądanych. Zabieg trwa około 30 minut i nie wymaga wcześniejszego znieczulenia. Jeśli konieczny jest kolejny zabieg to można go wykonać po 3-4 tygodniach.

Jak należy postępować po zabiegu?

Po zabiegu pacjent może powrócić do normalnej aktywności. Miejsca podania preparatu są cieplejsze, moga być nieco bolesne, może pojawić się obrzęk i siniaki które ustępują po pewnym czasie.

Jakie są efekty zabiegu?

Pierwsze efekty są widoczne po kilku tygodniach. Możemy je zoptymalizować poprzez zwiększoną aktywność fizyczną oraz prawidłowe odżywianie.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • uogólniona otyłość
  • ciąża i karmienie piersią
  • choroby wątroby, cukrzyca, choroby nerek
  • choroby autoimmunologiczne i alergie
  • choroby zakaźne

CENY

W zależności od ilości użytego preparatu

250 - 1200

PLN© 2015 Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie - Botox Warszawa, Powiększanie Ust Warszawa, Usuwanie Zmarszczek Warszawa, Botoks Warszawa, kwas hialuronowy. 
Akademia Medycyny Estetycznej w Warszawie to nowoczesna klinika zapewniająca swoim Pacjentom sprawdzone i skuteczne rozwiązania estetyczne takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Specjalizuje się w terapiach z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego czyli substancji uznanych za złoty standard medycyny estetycznej. Toksyna botulinowa popularnie zwana: Botox służy wygładzaniu zmarszczek mimicznych zmarszczek, które uwidaczniają się w trakcie ruchów i ekspresji naszej twarzy. Z wiekiem zmarszczki mimiczne mogą przekształcić się w stałe załamania skóry, które nazywamy zmarszczkami statycznym. Aby je wypełnić czyli usunąć, należy zastosować kwas hialuronowy mający zdolności uniesienia skóry. Kwasowi hialuronowemu zawdzięczamy wygładzenia zmarszczek, ale również nadanie objętości w wymaganych obszarach, np. kości policzkowych bądź ust. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza zapewniają najwyższą jakość terapii, z dobraniem bezpiecznych i przebadanych preparatów. Warszawska Akademia Medycyny Estetycznej to gwarancja doskonałej diagnozy, skutecznych procedur oraz zadowolenia Pacjentów.